категорії: блоґ-запис

04.02.2012 - виступ гурту Андерсон в Underground Music Hall

теґи: Андерсон, альтернатива

 

... інколи здається, що цей світ цілком міг бути більш божевільнішим та за межами здорового глузду, якби не повсякденна однаковість та ті ж самі рухи та дії в житті людей, які пов`язані з ненависним місцем роботи, відносинами з людьми, особливо з протилежною статтю, коли здається всі пориви, намагання по завоюванню другої половини просто вдаряються об стіну та ти завжди програєш перед її буттям через абсолютне егоїстичне ігнорування тебе з її сторони.... Але давайте відсторонімося від цього, бо це життя або спосіб його проведення нас поглинає і час летить одноманітно, і саме в таких випадках в житті повинні з`являтися емоційні вибухи та периживання чогось таємничого, що переносить у солодке запаморочення... Це у підсумку виступає ліками, тим необхідним, щоб отримувати нову силу та енергію з драйвовим запалом рухатися в житті далі, або знаходити нові підходи до вирішення бажаних задач....

Після такого філософського вступу окреслю, що світ дійсно може бути більш божевільним та виходити за межі здорового глузду, і на моє особисте переконання таким його можуть робити живі виступи та концерти якісних виконавців, таких виконавців, які не втратили першозданного розуміння музики, яке схиляється не до того, щоб просто слідувати сучасним тенденціям та просто отримувати гроші, роблячі банальні примітивні пісеньки пронизані збоченням та "рожевим" гламуром, а осягати та грати так, щоб це було чимось неповторним, енергійно запальним, коли душа розривається і твоє Я переноситься у вир божевілля влаштованого карнавалу тим гуртом, який перед тобою та іншими поціновувачами якісного виступу ніби зіштовхує різні паралельні світи, які всі одночасно з'єднуються в один, але ти і всі хто присутній на цьому божевіллі можете відчувати різноманіття цього ритуального дійства!

Саме такими словами та враженнями можна описати вчорашній виступ альтернатисної столичної банди "Андерсон" в Underground Music Hall, яка відома вже давно широкому загалу київської публіки, справжніх поціновувачів оригінальних рокових вибухів та пронизливої альтернативи. Не так давно хлопці в 2011 році випустили свою другу за ліком повноцінну платівку під назвою "Життя", яка пітвердила, що не дивлячись на важкі умови для існування та розвитку рок та подібних гуртів, українська альтернатива поступово змінюється, і ці зміни йдуть на краще!!!

Все розпочалося, як завжди це буває з розігріву, і тут нікому невідома команда "Intellect" не те що не підвела, а просто розірвала всю публіку своїм феєречним виступом, хоча тут треба звернути увагу скоріше на харизматичного та дуже енегрійного вокаліста, його рухи та поведінка на сцені напевно заставила задуматися не одну жінку з ким саме сьогодні треба провести ніч, але давайте відсторонимося від теми статевих відносин "на одну ніч" та повернемося до концерту. Орієнтовно двадцятихвилинний виступ гурту "Intellect" перетворив вечірку так, що нібито всі прийшли саме на їх виступ, а не "словозброярів" Андерсон!!! Вокаліст розігріваючого колективу не один раз в кінці вибачався, що люди прийшли саме на "Андерсон", і постійно вимагав кричати слово "Андерсон" повторючи його знову і знову!!!!

З виходом хлопців з "Андерсон" на сцену все швидко змінилося, відвідувачі стали ще більш відвертими та розкутішими, запалали пристрасті на танцполі, і "понеслось!!!!".

Хочеться звернути увагу не на першу пісню з якою хлопці вийшли на сцену, а на те, що Руслан, вокаліст гурту повідомив, що на концерті буде зіграний частково новий матеріал , який у підсумку ляже в основу наступної третьої за ліком платівки!!!! І мушу визнати, новий матеріал всіх вбив на повал!!!! З однієї сторони ми чуємо вже звичні підходи груту до справи у написанні аккордів та пісень, а з іншої відчулось, що з роками гурт таки чогось навчився та подорослішав, тепер кажучи про "Андерсон" буде великою помилкою називати їх початківцями, або просто перпективними. Я думаю це було образливо як до самих виконавців, так і до всіх тих, хто любить цей гурт. 

Під час представлення найвідоміших пісень, розвеселений натовп активно підспівував і гурт йшов на зустріч, даючи можливість всім, хто стрибав під сценою заспівати кілька слів з тої чи іншої пісні, і це було дуже кайфово, і в цьому випадку хлопці з гурту "Андерсон" продемонстрували свій професіоналізм!!! Один хлопець став посміховиськом вечора, ставши постійно імітувати, що він нібито боксер, і в повітрі йому напевно ввижався якийсь "ворог", що він так нервого махав кулаками, всі з нього відверто глузували, поки він остаточно не втратив контроль та не вирішив свого уявного ворога перетворити на вокаліста гурту, намагаючись його викликати на двобій, Руслан махнув ногою, давши йому зрозуміти, хлопче охолонь!!! Вже в той момент у нашого боксера кровотичала верхня частина долоні від того, що він гамселив мікрофонну стійку!! Виконавці проявили холоднокровність та вихованість стосовно цього випадку.

Публіка була в захваті, в одній з приватних розмов я почув цікаву думку одного шанувальника, який виразив задоволення, що гурт вдруге вийшов грати на біз, і продовжує грати, адже це прибуток закладу, адже люди продовжують робити замовлення, і в касу йдуть гроші. Тут треба визнати, що вхід зробили безкоштовним, в асортименті можна було придбати фірмові футболки та другу платівку гурту, і мені здається, щоб ні в кого не виникало сумнівів щодо того, яким чином заклади подібного штибу заробляють гроші, необхідно було робити вхід платним, там 50-70 гривень, я впевнений, ті хто вчора був в Underground Music Hall, прийшли б і так. Хоча випивка вчора на барній стійці "йшла" як ніколи!!!!

Такі пісні як "Життя", "Світло", "Ще", "Р.Д.З.", "Сам На Сам", "Законопроект" та нові коспозиції заставили всіх втратити на мить свідомість, але не сили та бажання віжриватись!!!!!!!

В кінці концерту я, як це вже за звичкою часто раніше робив на будь-якому концерті, пішов знайомитися з учасниками гурту, в гримерці приємно поспілкувався з усіма учасниками, взяв автограф на обладинку платівки, і побажавши хлопцям наснаги та творчих звершень, задоволений пішов освіжитися на свіже морозне повітря...